חברות מיוצגות

GE Jenbacher

GE Jenbacher

 

מדי תעש היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת General Electric העולמית בתחום מנועי הגז Waukesha ו- Jenbacher המיועדים ליצור חשמל, קוגנרציה וטריגנרציה לניצול חום שיורי.

חברת General Electric מייצרת פתרונות חכמים לכלל ענפי התעשייה; החברה התחילה את דרכה בענף האנרגיה לפני כ-130 שנה וכיום, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת שברשותה, באפשרותה לסייע ללקוח לייצר, להמיר, ולהוליך  חשמל.

סדרת מנועי Jenbacher של ג'נרל אלקטריק ידועה כוותיקה ומובילה בתחום מנועי הבערה הפנימית עם אחוזי הנצילות הגבוהים ביותר; החברה פיתחה סדרת מנועים המתאימים ליישום באפליקציות שונות כגון גנרציה למרכזים מסחריים ותעשייה אך במיוחד לתעשיית הפקת אנרגיה מפסולת. מנועים אלו מיועדים גם להזנת Syngas המופק בתהליך גזיפיקציה וכמו כן מביו-גז אשר מופק מתהליכי עכול אנאירובי.

למדי תעש מחלקת שירות ייעודית המתמחה באחזקה שוטפת ומניעת שבר של מנועי הגז של General Electric. מהנדסי השירות של החברה עוברים הכשרות במפעלי הענק המתקדמים של החברה באוסטריה ויודעים לספק מענה לכל בעיה בזמן אמת. למדי תעש מחסן חלפים בשווי של מאות אלפי יורו, המיועד לשרת את לקוחות מנועי הגז. הקשר האיתן ורב השנים בין מדי תעש לGeneral Electric מאפשר מיצוי של שעות עבודת המנוע בשנה ומבטיח יצור ומכירת חשמל רציפה בכמות שעות מרבית בשנה.