גז טבעי | קוגנרציה | ביוגז

הצוות המוביל שלנו

 • מנכ

  אלי מץ / מנכ"ל

  אלי מץ, M.Sc Mechanical Engineer, מנכ"ל ובעלים של חברת מדי תעש.
  בוגר ומוסמך הנדסה מכאנית באוניברסיטת תל אביב, עבודת התזה לתואר שני עסקה בישום של תאים סולאריים ליצור חשמל לרכב חלל במאדים. המחקר נתמך על ידי NASA ופורסם במאמרים אקדמיים בתחום. את דרכו המקצועית החל אלי בתעשייה האווירית, כמהנדס בחטיבת תיכון מוקדם של כלי טייס. לאחר מכן ובמשך עשר שנים עסק בשיווק של מערכות יצור בתעשיית הפלסטיק. בשנת 1997 הצטרף אלי למדי תעש ומאז הוא מנהל את החברה ומפתח את הפעילות בתחומי הביו גז והגז הטבעי.

 • מנהלת תפעול ומכירות מנועי גז

  לירון מץ / מנהלת תפעול ומכירות מנועי גז

  לירון מץ - פילוסוף, B.Sc Industrial Engineer, מנהלת תפעול ומכירות מנועי גז.
  בוגרת הנדסת תעשיה וניהול במכללת שנקר. עם סיום לימודיה הצטרפה לירון למדי תעש ומילאה שורה של תפקידים במחלקת השירות של החברה. כיום לירון מנהלת את התפעול השוטף של החברה, לרבות ניהול מחלקת השירות של מדי תעש. בנוסף, מרכזת לירון בחברה את תחום המכירות של מנועי גז תוצרת INNIO-Jenbacher.

 • מנהל פרויקטים ומהנדס החברה

  אלכס ווסקובויניק / מנהל פרויקטים ומהנדס החברה

  אלכס ווסקובויניק,M.Sc Mechanical Engineer, מנהל פרויקטים לתחנות כוח, מנהל טכני בכיר. 
  אלכס מנהל הפרויקטים בשלב הקמת תחנות הכוח, מבצע תכנון יישומים ותכנון תהליך. כמו כן, אלכס הינו המנחה המקצועי של מחלקת שירות ומרכז תחתיו את הידע המקצועי בנושאי מנועי גז וציוד היקפי.

 • מנהל מכירות מפעילים ומגופים

  אפי נסימי / מנהל מכירות מפעילים ומגופים

  אפי נסימי, B.Sc Mechanical Engineer, מכירות מפעילים ומגופים.
  מהנדס מכונות, בוגר הטכניון. אפי מרכז את המכירות בתחום בקרת זורמים הכולל מפעילים חשמליים ופנאומטיים וכן מגוון מגופים, ברזים  וסגרים ליישומים בתעשייה של החברות Rotork, VAG, Ebro, Fountain  ועוד.

 • מנהלת מכירות מכשור ובקרה

  מירה ישראל-ברנד / מנהלת מכירות מכשור ובקרה

  מירה ישראל ברנד, B.Sc Mechanical Engineer, מכירות ציוד מכשור ובקרה. 
  מירה מרכזת את המכירות של מיגוון ציודי מכשור, בקרה וכיול ליישומים בתעשייה התהליכית של החברות Honeywell-Enraf, Beamex, Fireye, Fuji  ועוד.