גז טבעי | קוגנרציה | ביוגז

חברות מיוצגות

 

מדי תעש היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת INNIO העולמית בתחום מנועי הגז Waukesha ו- Jenbacher המיועדים ליצור חשמל, קוגנרציה וטריגנרציה לניצול חום שיורי.

סדרת מנועי Jenbacher של INNIO ידועה כוותיקה ומובילה בתחום מנועי הבערה הפנימית עם אחוזי הנצילות הגבוהים ביותר; החברה פיתחה סדרת מנועים המתאימים ליישום באפליקציות שונות כגון גנרציה למרכזים מסחריים ותעשייה אך במיוחד לתעשיית הפקת אנרגיה מפסולת. מנועים אלו מיועדים גם להזנת Syngas המופק בתהליך גזיפיקציה וכמו כן מביו-גז אשר מופק מתהליכי עכול אנאירובי.

למדי תעש מחלקת שירות ייעודית המתמחה באחזקה שוטפת ומניעת שבר של מנועי הגז של INNIO. מהנדסי השירות של החברה עוברים הכשרות במפעלי הענק המתקדמים של החברה באוסטריה ויודעים לספק מענה לכל בעיה בזמן אמת. למדי תעש מחסן חלפים בשווי של מאות אלפי יורו, המיועד לשרת את לקוחות מנועי הגז. הקשר האיתן ורב השנים בין מדי תעש ל INNIO מאפשר מיצוי של שעות עבודת המנוע בשנה ומבטיח יצור ומכירת חשמל רציפה בכמות שעות מרבית בשנה.

https://www.innio.com/en

MTA הוא תאגיד איטלקי המייצר ציוד לטיפול בגזים דחוסים, קירור ומיזוג תעשייתי כבר 30 שנה. בעל מוניטין מצוין לאור איכות מוצריו, השירותיות והגמישות למול צרכי לקוחותיו. לאורך השנים הצליחה החברה בפיתוח נוכחות בינלאומית מרשימה וכיום לחברה נציגויות רשמיות במעל ל30 מדינות ברחבי העולם, הפרוסות על ארבע יבשות שונות.

http://www.mta-it.com/eng/

Hofstetter היא החברה המומחית המובילה בעולם בטכנולוגיית לפידים ומערכות סילוק גזים. לחברה ניסיון של כ40 שנה בתחום ומעל 1,600 מערכות מותקנות ברחבי העולם. הפתרונות והמוצרים בתחום טכנולוגית הגז ושריפת הגז אותם מציעה החברה, נמצאים בשימוש בכל אתר בו יש לאסוף, להוביל או להיפטר מגזים דליקים, תחת עמידה בתקנות פליטת גזים באותה המדינה.

https://www.hofstetter-uwt.com/