מכשור ובקרה | מפעילים | מגופים

חברות מיוצגות

חברת ROTORK היא יצרנית המפעילים המובילה בשוק בקרת הזרימה, הפועלת בכל שוק שבו זרימת גזים או נוזלים צריכה להיות מבוקרת. לחברת הענק מתקני ייצור מקומיים, רשת גלובלית של משרדים וסוכנים מקומיים בכל רחבי העולם.

 

http://www.rotork.com/en/

Rotork Instruments היא חברה המומחית לייצור בקרי זרימה, בקרי לחץ, מדידת זרימה ומדידת לחץ. החברה מציעה פתרונות אמינים, בכל תעשייה בה יש צורך ברמת דיוק ומהימנות גבוהה.

http://www.rotork.com/en/about-us/index/rotorkinstruments

חברת Honeywell - Enraf עוסקת בעיצוב, מתן שירות ותחזוקה של כלים מדויקים לכל סוגי המכלים בהם מאוחסנים מוצרים גולמיים וכימיקלים במזרח התיכון ובארקטיים. עם ניסיון ומומחיות שנצברו במהלך 50 השנים האחרונות, Enraf – Honeywell צברה מוניטין בינלאומי במהלך 50 השנים האחרונות, בשל הדיוק, הבטיחות והאמינות של הפתרונות המצוינים אותם היא מציעה למדידה והערכה של מכלי אחסון בתפזורת.

https://www.honeywellprocess.com/en-US/pages/default.aspx

Beamex מציעה פתרונות כיול משולבים ברמה עולמית מאז 1975. החברה מפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד, תוכנה, מערכות ושירותים ברמה גבוהה לכיול ותחזוקה של כלים תהליכיים, לטובת שיפור איכות התוצרים ויעילות התהליכים. כמו כן, החברה מציעה מגוון מקיף של מוצרים ושירותים – החל מכיילים ניידים ועד תחנות עבודה, ציוד כיול, תוכנות כיול ושירותים מקצועיים. מוצרי ושירותי החברה מוצעים במעלה מ60 מדינות ברחבי העולם.

http://www.beamex.com/en

חברת Ebro ידועה ברחבי העולם כאחת היצרניות המובילות לשסתומים ורכיבים שליטים. הצלחתם הגלובלית מבוססת על רוח חדשנית וגישה שיטתית של פיתוח מוצר המעוצב על-פי צרכי הלקוחות והשטח. חברת Ebro מאפשרת ללקוחותיה לנהל תהליכים על ידי אספקת מוצרי בקרת זרימה אמינים וחדשניים; החברה מפתחת ומייצרת שסתומי פרפר, רכיבי בקרה ומפעילים עבור מגוון רחב של יישומים ובכל מקום.

http://www.ebro-usa.com/main-menu/home.html

קבוצת VAG היא חברת ייצור מודרנית המספקת פתרונות גלובליים לתעשייה. חברת מדי תעש מייצגת את VAG בתחום מוצרי הטיפול במים ושפכים, בהם VAG היא בעלת קו המוצרים הנרחב ביותר לשערים מורכבים. כל מוצר בקו זה מתוכנן בהתאם למאפיינים יחודיים על מנת להתאים לצרכים הפרטיקולרים של הלקוח. פילוספיית העיצוב של הארגון היא פשטות ויעילות, קלות ההתקנה ומינימום תחזוקה. 

http://www.vag-armaturen.com/en/vag-group.html

חברת Fireye היא יצרנית מובילה של בקרים להגנת להבה ומערכות ניהול מבערים, עבור יישומים מסחריים ותעשייתיים ברחבי העולם. את מוצרי החברה ניתן למצוא במגוון רחב של מבני ציבור, נכסים מסחריים, תחנות כוח, מפעלי עיסת נייר, מתקנים פטרוכימיים ומפעלים לעיבוד מזון. חברת Fireye היא חלק מ-UTC בניין ומערכות תעשייתיות, יחידה של United Technologies Corp  (UTX)

http://www.fireye.com/Pages/Home.aspx

חברת Forney מציעה אלפי מכשירים מדעיים לבדיקה, מדידה ועיבוד חומרי בניין. החברה עובדת עם מעבדות בדיקה קטנות, פרטיות, כמו גם DOTs, אוניברסיטות, מהנדסים אזרחיים, חברות בנייה, יועצים הנדסיים וחיל ההנדסה של צבא ארה"ב.

http://www.forneycorp.com/

חברת PUTZMEISTER הגרמנית מציעה מגוון של משאבות לבוצה ותימלחת עם ריכוזי מוצקים גבוהים (עד 80%). כל המשאבות התעשתיות לסוגיהן מאפשרות העברת חומרים בצמיגות גבוה למרחקים ארוכים ובצנרת סגורה. החברה מתמחה גם בתכנון ואספקה של מערכות ריקון של בוצה ממכלי אחסנה ומעבר, אספקה של אביזרי צנרת ומעברים בגדלים שונים ובלחצים גבוהים.

http://www.putzmeister.com/enu/index.htm

מאז ייסודה ב1923, חברת Fuji Electric מייצרת טכנולוגיות אנרגיה חדשות התורמות בעולם בתחומי תשתית תעשייתית וחברתית. הטכנולוגיות המרכזיות של החברה נוגעות באנרגיה תרמית וחשמלית וממוקדת ב5 סקטורים: תשתית חשמלית, תשתית תעשייתית, חשמל ואלקטרוניקה, מכשירים אלקטרוניים, הפצת מזון ומשקאות.

http://www.fujielectric.com/